Історія розвитку Надрукувати
  • Наказом № 58к по Південно-Західному підприємству від 5.03.1990 року в місті Мукачево створено топографо-геодезичну Партію №6 підпорядковану топографо-геодезичній Експедиції 247 (м. Львів) Аеро Геодезичного Підприємства №13 (м. Київ). У цьому ж місяці АГП №13 перейменоване у Південно-Західне АГП  (першими працівниками були – Лендел Іван Ілліч і Демухамедова Лідія Ільківна).
  • У грудні 1990 р. партія № 6 реорганізована в Мукачівський геодезичний центр в складі Експедиції №247 АГП №13 
  • У січні 1996р. Мукачівський геодезичний центр перейменований в Закарпатський геодезичний центр (скорочено „Закарпатгеодезцентр”), як самостійний госпрозрахунковий підрозділ із своїм закінченим балансом.
  • У січні 1997р. „Закарпатгеодезцентр” виведено із складу Експедиції №7 і пере підпорядкований Українському АГП (м. Київ)
  • Січень 1998р. „Закарпатгеодезцентр” виведено із складу Українського АГП і підпорядковано Д П „Карпатигеодезкартографія” (м. Івано-Франківськ)
  • 03.06.1999р. наказом ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ №49, „Про створення державного підприємства Закарпатський геодезичний центр”. На підставі пропозиції Закарпатської обласної державної адміністрації про створення в області самостійного топографо-геодезичного підприємства Укргеодезкартографії (лист 06-7/694 від 20.04.99р.), рішення загальних зборів працівників Закарпатського обласного центру геодезії, кадастру та геоінформаційних систем (Закарпатгеодезцентр) ДП „Карпатигеодезкартографія” про бажання відокремлення від підприємства „Карпатигеодезкартографія” м.Івано-Франківськ в самостійне підприємство (протокол №31 від 26.03.99р., лист №42 від 28.03.99р.), погодження керівництва Карпатигеодезкартографія про вихід Закарпатгеодезцентру зі складу підприємства, погодження керівництва інституту „Укргеоінформ” про передачу Ужгородського відділу інституту в склад Закарпатгеодезцентру, а також у відповідності до „Програми топографо-геодезичного та картографічного забезпечення України на 1998-2000рр.”, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16.02.98 р. №181.Створити з 1 липня 1999р. на базі Закарпатського обласного центру геодезії, кадастру та геоінформаційних систем ДП „Карпатигеодезкартографія” (Закарпатгеодезцентр) та Ужгородського відділу інституту „Укргеоінформ” державне підприємство Закарпатський геодезичний центр (ДП „Закарпатгеодезцентр”). Юридична адреса: 295400, м.Мукачево, вул.М.Грушевського, 39.

 

Першим керівником підприємства став досвідчений фахівець Олексій Іван Іванович. За час керування підприємство перейшло на цифрову обробку геодезичних матеріалів, створено компьютерізовані робочі місця, які дозволяли якісно і швидко обробляти геодезичні матеріали. Освоєно нове програмне забезпечення. Кількість працівників зросла до 40 чоловік. Створено дружній колектив фахівців, які люблять свою роботу.

 
Калинич Іван Васильович
Калинич Іван Васильович

 З 2000 по 2006 р. ДП «Закарпатгеодезцентр» очолив Калинич Іван Васильович. За цей час підприємство зміцнило та затвердило своє місце на ринку картографічної продукції в Україні.

 
Проданець Іван Іванович
Проданець Іван Іванович

З 2006 року державне підприємство очолює Проданець Іван Іванович, який успішно продовжує справу своїх попередників.

 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

ZAKPOS

НАШІ РОЗРОБКИ

TCPScript
GedTools

Статистика

Користувачів: 8
Новин: 14
Посилань: 4

Кто он-лайн

Зараз на сайті: 1 гість